TOKYO EXPRESS PODMIEJSKA

Ostatniaopinia


4,5 gwiazdek z 106 opinii

Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Tokyo Express Podmiejska. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej

4 cze 2026 o 21:23 Testowałam po raz pierwszy. Super. Jedzonko pyszne i szybko dostarczone. Będę teraz stałym klientem.
10 maj 2026 o 13:47 Polecam bardzo!
4 kwi 2026 o 17:45 gorzki ramen, smak spalenizny, jako mieszkaniec Kalisza nie trzeba mi więcej goryczy w życiu